opinie

Zdjęcia są przepiękne, film wykonany dokładnie tak, jak o to prosiliśmy. Zdecydowanie możemy potwierdzić profesjonalizm pracy – ani my, ani nasi goście nie odczuli żadnego skrępowania obecnością fotografa dzięki niesamowitej kulturze pracy i pogodnemu podejściu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zachowanie tych wspaniałych momentów na super fotografiach!    

Pozdrawiam,

Ola i Przemek


sesja plenerowa ślubJesteśmy bardzo zadowoleni z usług AleŚlub, a w szczególności ze zdjęć oraz filmu, które wykonał dla nas Sławek. Wysoki poziom profesjonalizmu, ciekawe podejście do zdjęć, duża elastyczność, pogoda ducha i zadowolenie Państwa Młodych- to wszystko z pewnością otrzyma każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z oferty AleŚlub. Sławek – dziękujemy bardzo!

Joanna i Marcin

fotografia ślubna Opole


Gorąco dziękujemy Sławkowi za profesjonalna obsługę fotograficzna naszego ślubu i wesela! Zdjęcia oddają w pełni atmosferę uroczystości, nasze wzruszenie, radość, zabawę i towarzyszące w tym dniu emocje. Niebanalne ujęcia i perfekcyjnie uchwycone momenty będą dla nas i naszych bliskich wspaniała pamiątka! Niezwykle milo wspominamy nasza współpracę. Gorąco polecamy Sławka Mielnika jako wysokiej klasy profesjonalistę, autora przepięknych zdjęć ślubnych, który z zaangażowaniem i spokojem tak trafnie udokumentował ten ważny dla nas dzień!

Ania i Mariusz


fotografia ślubna opole

Najlepszy fotograf!! Dziękujemy pięknie za cudowne zdjęcia i POLECAMY każdemu!!! 🙂

Karolina i Tomek


plener ślubny Opole

Wspaniały Fotograf, którego mogę polecić wszystkim. Profesjonalista w każdym calu. Prawie niezauważalny i bardzo dyskretny przy pracy. Tworzy zachwycające zdjęcia, na których uchwyci każdy szczegół i atmosferę wydarzenia. Z całego serca dziękujemy za przepiękne zdjęcia i film. POLECAM !!!

Ula i Romek


zdjęcia na ślubie Opole

Gorąco polecamy Sławka! Taki skromny artysta!!! Niczym reporter uwiecznił najpiękniejsze chwile z naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są świetne, widać na nich emocje, uczucia, co pozwala nam poczuć ten dzień jeszcze raz. Sławek był niezauważalny na weselu, więc zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Jego fotobudka i polaroid rewelacyjne- goście byli zachwyceni!!!
Świetnie wykonana praca!!! Dziękujemy 


Agata i Alex


Pięęęęęęękny!!!!!! slub_452Jestem zachwycona!!!!!!
Jesteś niesamowitym fotografem 🙂
Mam nadzieję, że nasza współpraca fotograficzna nie skończy się jedynie na zdjęciach ślubnych 🙂

Kalina i Marcin


sesja_044Bardzo dziękujemy, a zarazem gorąco polecamy! Pełen profesjonalizm, łatwy i szybki kontakt, a co najważniejsze pięknie udokumentowane wspomnienia. Widać duszę artysty, gdy przeglądam te zdjęcia. Wiele pomysłów oraz ciekawych ujęć:) W trakcie nabożeństwa Sławek jest bardzo dyskretny, nie wchodzi z obiektywem między Państwa Młodych, a księdza:) Obecny wszędzie, gdzie dzieje się coś ciekawego. Ponadto jest bardzo pracowity i sumienny:) Dziękujemy.

Patrycja i Wadim


slub_271Zdjęcia są świetne. Są takie jak sobie wymarzyliśmy i takie jak chcieliśmy, żeby były. Jesteśmy zachwyceni. Już dwa razy oglądaliśmy wszystko 🙂

Kasia i Nikodem


ślub zdjęciaWspółpraca ze Sławkiem była dla nas czystą przyjemnością. Zdjęcia i albumy wykonane z pełnym profesjonalizmem, są dla nas najlepszą pamiątką z tego jedynego dnia w życiu. Wszystkim, którzy planują ślub i poszukują sprawdzonego fotografa, szczerze polecamy!

Justyna i Michał


sesja_ślubSlawek has such an amazing talent for capturing moments which is exactly what you want on your wedding day. It’s not the formal photos that remind you how great your day was, it’s the natural fun and excitement that is so important to be documented.
Slawek’s ability not to miss a moment is incredible and his energy and passion comes across in the photos. He is able to blend in so well that your guests and literally will not realise they’re being photographed.
We could not recommend Slawek more.

Joanna i Dariusz


młoda paraŚwietny kontakt 🙂 Profesjonalne podejście do tematu. Albumem i zdjęciami zachwyca się cała rodzina 🙂 a ja mam taką pamiątkę ze ślubu o jakiej zawsze marzyłam 🙂
Polecamy w 100 % 🙂

Kinga i Gaweł


plener ślubny

Jeszcze raz dzięki za zdjęcia i film – są super;)

Sławek robi przepiękne zdjęcia. Polecamy wszystkim narzeczonym, którzy chcą mieć wspaniałą pamiątkę ze ślubu. 

Karolina i Sławek


zdjęcia ślubne plenerAle ślub to najlepszy wybór, jeśli chcecie zatrzymać na zdjęciach atmosferę i naturalne emocje, a jednocześnie nie odczuwać obecności wszędobylskiego aparatu.

Sławek niczym ninja, bezszelestnie porusza  między gośćmi, delikatnie zbierając ujęcia. Teledysk oddaje najlepsze chwile i jest pełen pięknych momentów. Całkowity profesjonalizm w połączeniu z artystyczną wrażliwością, to najlepsze połączenie, które gwarantuje Sławek.
Dziękujemy. 🙂

Magda i Marcin


 

Fotograf z powołania.fotografia ślubna opole

Dzięki Sławku za profesjonalizm i zaangażowanie jakimi nas obdarzyłeś, bez Ciebie wspomnienia nie byłyby tak wyraziste. Cieszymy się, że w wyniku twojej pracy, będziemy mogli wspominać ten szczególny dla nas dzień, przez wiele lat ciesząc się z tego jak trafnie ująłeś miłość, szczere i prawdziwe emocje, dumę Rodziców, uśmiechy oraz radość naszych Rodzin i Przyjaciół. Patrząc na nasze zdjęcia, wracam do najpiękniejszego i najważniejszego dnia w moim życiu, wracają wspomnienie i uczucie z tamtych dni. Godna uwagi jest również dyskrecja z jaką nas fotografowałeś gdyż byłeś zupełnie niezauważalny co zaowocowało bardzo naturalnymi ujęciami. Widać, że fotografia to Twoja pasja i właśnie takiej osoby szukaliśmy. Dziękujemy jeszcze raz i szczerze polecamy.

Gosia i Jacek


fotografia ślubna śląskJeszcze raz dzięki wielkie za zdjęcia!
Sławek to profesjonalny fotograf, którego polecamy wszystkim. Był prawie niewidzialny na weselu, a jednocześnie uchwycił najpiękniejsze i najciekawsze momenty całego wydarzenia. Realizacja zlecenia bardzo szybka – już krótko po weselu mogliśmy się cieszyć zdjęciami. Dziękujemy Sławkowi, że był z nami w tym szczególnym dniu i stworzył dla nas wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Magda i Piotr


Sławku, chcielibyśmy raz jeszcze podziękować Ci za zaangażowanie i cierpliwość w tym najpiękniejszym dla nas dniu. Twoje ujęcia są piękne i naturalne. Fotografowałeś bardzo dyskretnie, dzięki temu czuliśmy się naprawdę swobodnie. Uchwyciłeś w kadrze nasze emocje i najciekawsze momenty, które będą wywoływać w nas i naszych bliskich przeżycia jeszcze długo po naszym ślubie. Klip świetny, ukazuje w skrócie to co najpiękniejsze i najważniejsze i o to nam chodziło. Album ze zdjęciami jest wykonany bardzo starannie, przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona.

Cieszymy się Sławku, że towarzyszyłeś nam w tym szczególnym dniu! 

Sławek to profesjonalny i sympatyczny fotograf,

Szczerze polecamy!

Klaudia i Łukasz


Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, często do nich wracamy z uśmiechem na twarzy. Doskonale ujęte wszystkie najważniejsze momenty naszego najpiękniejszego dnia, te poważne i zupełnie zwariowane. Co ważne, zupełnie nie czuliśmy, że byliśmy przez prawie cały czas przed obiektywem, więc też nie stresowaliśmy się dodatkowo tym, czy będziemy korzystnie wyglądać. Taki człowiek, który wtapia się w tłum, ale robi doskonałą robotę 🙂 Goście byli zachwyceni polaroidem i tym, że mogli zabrać pamiątkowe zdjęcia ze sobą. Efekty przerosły nasze oczekiwania! Polecamy!

Maria i Rafał

fotografia ślubna opole

zdjęcia ślubne Opole Opinia Przepiękne zdjęcia ślubne

fotoreportaż-wesele