o mnie

Fotografia ślubna – Opole, Wrocław. Oferujemy wysoką jakość.

o mnie hand made

Zawodowo zajmuję się fotografią i filmem od ponad dwudziestu lat. Ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Fotografia oraz Fotografię na Wydziale Operatorskim w Szkole Filmowej w Łodzi. Należę do Związku Polskich Artystów Fotografików. Fotografia artystyczna i prasowa – tym zajmuję się na co dzień. Zdjęcia ślubne wykonuję, bo sprawia mi to radość. Każda sesja jest dla mnie wyjątkowa.

Mój styl pracy to obserwacja i nie ingerowanie w rzeczywistość. Fotografia ślubna nie może być banalna. Niebanalne zdjęcia przetrwają lata. Radość, śmiech, wzruszenie, zabawa, szaleństwo, miłość. Energia i spokój. Lubię proste rozwiązania, one działają z podwójną siłą. Zdjęcia nie kłamią, a ja kocham kadrować rzeczywistość. Z każdego ślubu powstaje galeria internetowa, by móc dzielić się zdjęciami z bliskimi i rodziną na całym świecie.

Fotografuję wyłącznie profesjonalnymi lustrzankami marki Canon oraz jasnymi obiektywami. Dzięki czemu efekty pracy są na najwyższym poziomie.

Zajmuję się także filmowaniem. Profesjonalny montaż oraz najwyższej klasy kamery, to narzędzia, które pomagają w rejestracji całego reportażu od przygotowań po oczepiny.

Pomiędzy tą rzeczywistością, fotografuję także inaczej – www.slawekmielnik.com

A jeśli to mi nie wystarcza to wspieram fotograficzną fundację www.dwaosiem.pl

.

Ale ślub – poleca: zdjęcia ślubne, zdjęcia ślubne opole, zdjęcia ślubne opolskie, fotograf opole, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna opolskie, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna nysa, fotografia ślubna krapkowice, fotograf na ślub, fotograf opole, fotograf ślub opole, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny krapkowice, fotograf ślubny nysa, fotograf ślubny opole, slub opole, zdjęcia ślub, ślub opole, fotobudka opole, fotografia ślubna Katowice, fotografia ślubna Racibórz, fotografia ślubna Częstochowa, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna kędzierzyn-koźle, zdjęcia ślubne kluczbork, zdjęcia ślubne olesno, zdjęcia ślubne opolszczyzna, zdjęcia ślubne kraków, zdjęcia ślubne strzelce-opolskie, fotografowanie z drona, filmowanie z drona, fotografie dronem, fotografie z lotu ptaka, filmowanie z lotu ptaka, fotografowanie z lotu ptaka opole, film dron opole, fotografie dron opole, zdjęcia z drona, zdjęcie z drona opole, zdjęcia z lotu ptaka opole, dron opole, ujęcia z góry, filmowanie z powietrza, ślub z drona, plener z drona, fotograf Opole USC, zdjęcia ślubne głubczyce, oryginalne zdjęcia ślubne opole, młoda para opole, reportaż ślubny opole, fotoreportaż ślub opole, ceremonia ślubna opole, zaślubiny opole, młoda para kościół, fotograf na ślubie opole