plener_056Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług AleŚlub, a w szczególności ze zdjęć oraz filmu, które wykonał dla nas Sławek. Wysoki poziom profesjonalizmu, ciekawe podejście do zdjęć, duża elastyczność, pogoda ducha i zadowolenie Państwa Młodych- to wszystko z pewnością otrzyma każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z oferty AleŚlub. Sławek – dziękujemy bardzo!

Joanna i Marcin

 

 

fotografia ślubna Opole

Gorąco dziękujemy Sławkowi za profesjonalna obsługę fotograficzna naszego ślubu i wesela! Zdjęcia oddają w pełni atmosferę uroczystości, nasze wzruszenie, radość, zabawę i towarzyszące w tym dniu emocje. Niebanalne ujęcia i perfekcyjnie uchwycone momenty będą dla nas i naszych bliskich wspaniała pamiątka! Niezwykle milo wspominamy nasza współpracę. Gorąco polecamy Sławka Mielnika jako wysokiej klasy profesjonalistę, autora przepięknych zdjęć ślubnych, który z zaangażowaniem i spokojem tak trafnie udokumentował ten ważny dla nas dzień!

Ania i Mariusz

 

slub_027

Najlepszy fotograf!! Dziękujemy pięknie za cudowne zdjęcia i POLECAMY każdemu!!! 🙂

Karolina i Tomek

 

 

 

 

 

plener ślubny Opole

Wspaniały Fotograf, którego mogę polecić wszystkim. Profesjonalista w każdym calu. Prawie niezauważalny i bardzo dyskretny przy pracy. Tworzy zachwycające zdjęcia, na których uchwyci każdy szczegół i atmosferę wydarzenia. Z całego serca dziękujemy za przepiękne zdjęcia i film. POLECAM !!!

Ula i Romek

 

 

 

zdjęcia na ślubie Opole

Gorąco polecamy Sławka! Taki skromny artysta!!! Niczym reporter uwiecznił najpiękniejsze chwile z naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są świetne, widać na nich emocje, uczucia, co pozwala nam poczuć ten dzień jeszcze raz. Sławek był niezauważalny na weselu, więc zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Jego fotobudka i polaroid rewelacyjne- goście byli zachwyceni!!!
Świetnie wykonana praca!!! Dziękujemy 


Agata i Alex

 

 

Pięęęęęęękny!!!!!!
slub_452Jestem zachwycona!!!!!!
Jesteś niesamowitym fotografem 🙂
Mam nadzieję, że nasza współpraca fotograficzna nie skończy się jedynie na zdjęciach ślubnych 🙂

Kalina i Marcin

 

 

 

sesja_044Bardzo dziękujemy, a zarazem gorąco polecamy! Pełen profesjonalizm, łatwy i szybki kontakt, a co najważniejsze pięknie udokumentowane wspomnienia. Widać duszę artysty, gdy przeglądam te zdjęcia. Wiele pomysłów oraz ciekawych ujęć:) W trakcie nabożeństwa Sławek jest bardzo dyskretny, nie wchodzi z obiektywem między Państwa Młodych, a księdza:) Obecny wszędzie, gdzie dzieje się coś ciekawego. Ponadto jest bardzo pracowity i sumienny:) Dziękujemy.

Patrycja i Wadim

 

 

slub_271Zdjęcia są świetne. Są takie jak sobie wymarzyliśmy i takie jak chcieliśmy, żeby były. Jesteśmy zachwyceni. Już dwa razy oglądaliśmy wszystko 🙂

Kasia i Nikodem

 

 

 

 

slub_106Współpraca ze Sławkiem była dla nas czystą przyjemnością. Zdjęcia i albumy wykonane z pełnym profesjonalizmem, są dla nas najlepszą pamiątką z tego jedynego dnia w życiu. Wszystkim, którzy planują ślub i poszukują sprawdzonego fotografa, szczerze polecamy!

Justyna i Michał

 

 

 

sesja_100Slawek has such an amazing talent for capturing moments which is exactly what you want on your wedding day. It’s not the formal photos that remind you how great your day was, it’s the natural fun and excitement that is so important to be documented.
Slawek’s ability not to miss a moment is incredible and his energy and passion comes across in the photos. He is able to blend in so well that your guests and literally will not realise they’re being photographed.
We could not recommend Slawek more.

Joanna i Dariusz

 

Świetny kontakt 🙂 Profesjonalne podejście do tematu. Albumem i zdjęciami zachwyca się cała rodzina 🙂 a ja mam taką pamiątkę ze ślubu o jakiej zawsze marzyłam 🙂
Polecamy w 100 % 🙂

Kinga i Gaweł

 

 

 

 

Jeszcze raz dzięki za zdjęcia i film – są super; )

Sławek robi przepiękne zdjęcia. Polecamy wszystkim narzeczonym, którzy chcą mieć wspaniałą pamiątkę ze ślubu. 

Karolina i Sławek

 

 

 

Ale ślub to najlepszy wybór, jeśli chcecie zatrzymać na zdjęciach atmosferę i naturalne emocje, a jednocześnie nie odczuwać obecności wszędobylskiego aparatu.

Sławek niczym ninja, bezszelestnie porusza  między gośćmi, delikatnie zbierając ujęcia. Teledysk oddaje najlepsze chwile i jest pełen pięknych momentów. Całkowity profesjonalizm w połączeniu z artystyczną wrażliwością, to najlepsze połączenie, które gwarantuje Sławek.
Dziękujemy. 🙂

Magda i Marcin

 

 

Fotograf z powołania.

Dzięki Sławku za profesjonalizm i zaangażowanie jakimi nas obdarzyłeś, bez Ciebie wspomnienia nie byłyby tak wyraziste. Cieszymy się, że w wyniku twojej pracy, będziemy mogli wspominać ten szczególny dla nas dzień, przez wiele lat ciesząc się z tego jak trafnie ująłeś miłość, szczere i prawdziwe emocje, dumę Rodziców, uśmiechy oraz radość naszych Rodzin i Przyjaciół. Patrząc na nasze zdjęcia, wracam do najpiękniejszego i najważniejszego dnia w moim życiu, wracają wspomnienie i uczucie z tamtych dni. Godna uwagi jest również dyskrecja z jaką nas fotografowałeś gdyż byłeś zupełnie niezauważalny co zaowocowało bardzo naturalnymi ujęciami. Widać, że fotografia to Twoja pasja i właśnie takiej osoby szukaliśmy. Dziękujemy jeszcze raz i szczerze polecamy ????

Gosia i Jacek